3205 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3205 |
| Angle | 86° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3129 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3129 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 24mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3130 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3130 |
| Angle | 86° |
| Radius | 3 |
| V Opening | 30mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3131 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3131 |
| Angle | 86° |
| Radius | 3 |
| V Opening | 40mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3138 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3138 |
| Angle | 30° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 120mm |
| Load | 40T/Mt |
