3201 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3201 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.8 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3124 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3124 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3127 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3127 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 16mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3136 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3136 |
| Angle | 30° |
| Radius | 1 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 120mm |
| Load | 50T/Mt |
3144 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3144 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
