1314 WILA-TRUMPF Gooseneck Punch
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Gooseneck Punch |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 1314 |
| Angle | 86° |
| Radius | 1 |
| Height | 157mm |
| Load | 65T/Mt |
Description
Related products
3126 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3126 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 12mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3129 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3129 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 24mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3135 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3135 |
| Angle | 80° |
| Radius | 10 |
| V Opening | 100mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3136 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3136 |
| Angle | 30° |
| Radius | 1 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 120mm |
| Load | 50T/Mt |
