1229 BYSTRONIC-BEYELER Gooseneck Punch
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Gooseneck Punch |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 1229 |
| Angle | 88° |
| Radius | 1 |
| Height | 175mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3106 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3106 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3179 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3179 |
| Angle | 60° |
| Radius | 15 |
| V Opening | 50mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3241 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3241 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3242 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3242 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
