1227 BYSTRONIC-BEYELER Gooseneck Punch
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Gooseneck Punch |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 1227 |
| Angle | 88° |
| Radius | 1.5 |
| Height | 175mm |
| Load | 50T/Mt |
Description
Related products
3106 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3106 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3109 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3109 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3110 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3110 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 24mm |
| Height | 75mm |
| Load | 100T/Mt |
3119 BYSTRONIC-BEYELER 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3119 |
| Angle | 30° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 16mm |
| Height | 75mm |
| Load | 50T/Mt |
