3219 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3219 |
| Angle | 80° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 60mm |
| Height | 120mm |
| Load | 150T/Mt |
Description
Related products
3123 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3123 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3134 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3134 |
| Angle | 80° |
| Radius | 8 |
| V Opening | 80mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3136 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3136 |
| Angle | 30° |
| Radius | 1 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 120mm |
| Load | 50T/Mt |
3144 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3144 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
