3201 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3201 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.8 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3128 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3128 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3140 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3140 |
| Angle | 30° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 16mm |
| Height | 120mm |
| Load | 45T/Mt |
3145 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3145 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
3146 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3146 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 12mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
