3143 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3143 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3128 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3128 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3130 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3130 |
| Angle | 86° |
| Radius | 3 |
| V Opening | 30mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3146 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3146 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 12mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
3148 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3148 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
