7290 AMADA-PROMECAM 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 7290 |
| Angle | 70° |
| Radius | 75 |
| V Opening | 220mm |
| Height | 190mm |
| Load | 200T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 7290 |
| Angle | 70° |
| Radius | 75 |
| V Opening | 220mm |
| Height | 190mm |
| Load | 200T/Mt |