3220 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3220 |
| Angle | 80° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 70mm |
| Height | 120mm |
| Load | 150T/Mt |
Description
Related products
3130 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3130 |
| Angle | 86° |
| Radius | 3 |
| V Opening | 30mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3136 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3136 |
| Angle | 30° |
| Radius | 1 |
| V Opening | 6mm |
| Height | 120mm |
| Load | 50T/Mt |
3140 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3140 |
| Angle | 30° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 16mm |
| Height | 120mm |
| Load | 45T/Mt |
3141 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3141 |
| Angle | 30° |
| Radius | 5 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 120mm |
| Load | 50T/Mt |
