3167 AMADA-PROMECAM 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3167 |
| Angle | 30° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 60mm |
| Load | 40T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3167 |
| Angle | 30° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 8mm |
| Height | 60mm |
| Load | 40T/Mt |