2030 AMADA-PROMECAM 4V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 4V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2030 |
| Angle | 85°,88° |
| Radius | 1, 2 |
| V Opening | 16mm-22mm-35mm-50mm |
| Height | 60mm |
| Load | 80T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 4V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2030 |
| Angle | 85°,88° |
| Radius | 1, 2 |
| V Opening | 16mm-22mm-35mm-50mm |
| Height | 60mm |
| Load | 80T/Mt |