2013 AMADA-PROMECAM 2V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 2V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2013 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 12mm-20mm |
| Height | 26mm |
| Load | 100T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 2V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2013 |
| Angle | 88° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 12mm-20mm |
| Height | 26mm |
| Load | 100T/Mt |