3145 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3145 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
Description
Related products
3132 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3132 |
| Angle | 86° |
| Radius | 3 |
| V Opening | 50mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3135 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3135 |
| Angle | 80° |
| Radius | 10 |
| V Opening | 100mm |
| Height | 120mm |
| Load | 100T/Mt |
3138 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3138 |
| Angle | 30° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 120mm |
| Load | 40T/Mt |
3147 WILA-TRUMPF 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3147 |
| Angle | 86° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 16mm |
| Height | 170mm |
| Load | 100T/Mt |
