3198 AMADA-PROMECAM 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3198 |
| Angle | 60° |
| Radius | 0.7 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 60mm |
| Load | 100T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3198 |
| Angle | 60° |
| Radius | 0.7 |
| V Opening | 20mm |
| Height | 60mm |
| Load | 100T/Mt |