3061 AMADA-PROMECAM 1V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3061 |
| Angle | 60° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 120mm |
| Load | 60T/Mt |
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 1V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 3061 |
| Angle | 60° |
| Radius | 0.5 |
| V Opening | 10mm |
| Height | 120mm |
| Load | 60T/Mt |