3157 BYSTRONIC-BEYELER Hemming Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Hemming Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3157 |
| Sheet Thickness | Maximum 1.2mm |
| V Opening | 8.1mm |
| Height | 100mm |
| Load | 50T/Mt |
3157 WILA-TRUMPF Hemming Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Hemming Die |
| Tooling System | WILA-TRUMPF |
| Code | 3157 |
| Sheet Thickness | Maximum 1.2mm |
| V Opening | 8.1mm |
| Height | 100mm |
| Load | 50T/Mt |