3174 BYSTRONIC-BEYELER Hemming Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Hemming Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3174 |
| Sheet Thickness | Maximum 1.5mm |
| V Opening | 10.1mm |
| Height | 100mm |
| Load | 50T/Mt |
3175 BYSTRONIC-BEYELER Hemming Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | Hemming Die |
| Tooling System | BYSTRONIC-BEYELER |
| Code | 3175 |
| Sheet Thickness | Maximum 1.5mm |
| V Opening | 12.1mm |
| Height | 100mm |
| Load | 50T/Mt |