2030 AMADA-PROMECAM 4V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 4V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2030 |
| Angle | 85°,88° |
| Radius | 1, 2 |
| V Opening | 16mm-22mm-35mm-50mm |
| Height | 60mm |
| Load | 80T/Mt |
2031 AMADA-PROMECAM 3V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 3V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2031 |
| Angle | 90° |
| Radius | 2 |
| V Opening | 6mm-10mm-18mm |
| Height | 60mm |
| Load | 100T/Mt |
2034 AMADA-PROMECAM 4V Die
| Brand | IVILA |
|---|---|
| Tooling Type | 4V Die |
| Tooling System | AMADA-PROMECAM |
| Code | 2034 |
| Angle | 60° |
| Radius | 1, 2, 4 |
| V Opening | 10mm-16mm-22mm-35mm |
| Height | 60mm |
| Load | 60T/Mt |